Sakarya ADAPAZARI | 0 534 545 07 49 - 0 264 211 34 58 -

Psikoloğumuza Danışın

Çocuğunuzla İlgili her Türlü Probleminizde Psikoloğumuz Size Yardımcı Olacaktır. Sorularınız ve cevaplarınız E-Mail Üzerinden Gönderilecek Cevabıda E-Mailinize Gelecektir.

Hemen Soru Sormak İçin Tıklayınız.

Faydalı Bilgiler

Amerikan Kültür® okul öncesi eğitim kurumları çocuklarına Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından onaylanmış ve bütün Avrupa 'da uygulanmakta olan bir dil eğitim modeli ile hizmet verir. Bu program European Language Portfolio (Avrupa Dil Portfolyosu ya da Avrupa Dil Pasaportu ) olarak adlandırılmaktadır. Çocuklarımız gelecek de hayat boyu eğitimini alacakları bir programın onaylı bir portfolyosundan daha okul öncesi çağda başlayarak yararlanacaklardır.

AKD Kids® Anaokulları ülkemizde Avrupa Dil Portfolyosu kullanan ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumudur.

2, 3, 4, 5 ve 6 yaşındaki çocuğunuz için, okul öncesi eğitim veren Çift anadilli (ingilizce) kreş ve anaokulumuzda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İngilizceyi eğlenerek, oynayarak öğrenen çocuklarımızın güvenliği, hijyeni, beslenmesi ve diğer tüm branşlardaki üst düzey kalitemizle kayıtlarımız devam etmektedir. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı siz değerli ailelere teşekkür ederiz. 

Aktiviteler