Ankara ÇAYYOLU | (0312) 235 26 62 - +90

AKD KİDS ÇAYYOLU-ÜMİTKÖY International Anasınıfı 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı 5 ve 6 yaş International Anasınıfı kayıtlarımız ve 2 - 3 - 4 yaş Bilingual kayıtlarımız devam etmektedir.. Kontenjanımız sınırlıdır. CUMARTESİ GÜNLERİ AÇIĞIZ! Okul tanıtım, Görüşme ve kayıt için Cumartesi Açığız...

Çift Ana Dil Bu eğitim modelinde öğrencinin günde 8-9 saatini beraber geçirdiği öğretmenleri eğitim sırasında ebeveynleri yerine geçtiği için bu öğretmenlerden İngilizce öğretmeni olanı sadece İngilizce konuşarak (ama öğrencisini anlayarak) İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu öğrenciye gözlemletir.

Ülkemizdeki tek doğal mutfağa sahip anaokulu zinciri AKD Kids Anaokullarıdır. Tüm gıdalarımızda, HACCP belgesi sahibi, ülkemizin tanınan markalarının kaliteli gıda marketlerinde satılmakta olan en üst kalite ve doğala en yakın ürünlerini kullanmaktayız.

.

NEW YEAR PARTY

Eyvah! Çocuğum Üstün Zekalı

Anaokulunda Anadil Gibi İngilizce

PARENT MEETING

GRAND PARENTS DAY

BALLET

ART

Her Sınıfta 2 Öğretmen

Amerikan Kültür Okul Öncesi Eğitim Kurumaları Türkiye'nin eğitim sektöründeki en büyük ve en yaygın kuruluşlarından biridir. Türkiye'de ve Dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim sektöründe yatırımlar yapmaktadır. Tüm yöneticilerimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup tamamı eğitim kökenli öğretmenlerden oluşmaktadır. 100'ün üzerinde temsilciliği ile Türkiye'nin En Büyük Dil Okulları networkü, Amerikan Kültür Dil Okulları, çocuklara özel bir yapılanmayı AKD Kids Ana Okulları ile sunmaktadır.

ANITKABİR

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12