Ankara AKDKIDS ÇAYYOLU | (0312) 235 26 62 - +90

AKD KİDS ÇAYYOLU-ÜMİTKÖY International Anasınıfı 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı 5 ve 6 yaş International Anasınıfı kayıtlarımız ve 2 - 3 - 4 yaş Bilingual kayıtlarımız devam etmektedir.. Kontenjanımız sınırlıdır. CUMARTESİ GÜNLERİ AÇIĞIZ! Okul tanıtım, Görüşme ve kayıt için Cumartesi Açığız...

Çift Ana Dil Bu eğitim modelinde öğrencinin günde 8-9 saatini beraber geçirdiği öğretmenleri eğitim sırasında ebeveynleri yerine geçtiği için bu öğretmenlerden İngilizce öğretmeni olanı sadece İngilizce konuşarak (ama öğrencisini anlayarak) İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu öğrenciye gözlemletir.

Ülkemizdeki tek doğal mutfağa sahip anaokulu zinciri AKD Kids Anaokullarıdır. Tüm gıdalarımızda, HACCP belgesi sahibi, ülkemizin tanınan markalarının kaliteli gıda marketlerinde satılmakta olan en üst kalite ve doğala en yakın ürünlerini kullanmaktayız.

.

NEW YEAR PARTY

Eyvah! Çocuğum Üstün Zekalı

Anaokulunda Anadil Gibi İngilizce

PARENT MEETING

GRAND PARENTS DAY

BALLET

ART

Her Sınıfta 2 Öğretmen

Amerikan Kültür Okul Öncesi Eğitim Kurumaları Türkiye'nin eğitim sektöründeki en büyük ve en yaygın kuruluşlarından biridir. Türkiye'de ve Dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim sektöründe yatırımlar yapmaktadır. Tüm yöneticilerimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup tamamı eğitim kökenli öğretmenlerden oluşmaktadır. 100'ün üzerinde temsilciliği ile Türkiye'nin En Büyük Dil Okulları networkü, Amerikan Kültür Dil Okulları, çocuklara özel bir yapılanmayı AKD Kids Ana Okulları ile sunmaktadır.

ANITKABİR

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Psikoloğumuza Danışın

Çocuğunuzla İlgili her Türlü Probleminizde Psikoloğumuz Size Yardımcı Olacaktır. Sorularınız ve cevaplarınız E-Mail Üzerinden Gönderilecek Cevabıda E-Mailinize Gelecektir.

Hemen Soru Sormak İçin Tıklayınız.

Faydalı Bilgiler


Amerikan Kültür Eğitim Kurumları Türkiye'nin eğitim sektöründe hızla büyüyen en büyük ve en yaygın kuruluşlarından biridir. Ana Okullarımızda her sınıfta iki öğretmen aynı anda bulunur.

 Yeni Dönem kayıtlarımız devam etmektedir.
Çift Anadilde eğitim verdiğimiz, İngilizce Anaokulumuzda; Montessori eğitimin yanı sıra Bale, İtalyanca, Modern Dans, Kids Yoga, Satranç, Müzik, Orf, 6 yaş ilkokula hazırlık, Drama, Binicilik, Yüzme, Basketbol, Tenis, Kids Zumba, Seramik vs..... branşları da yer almaktır. 

Konuğumuz olun bizi yerimizde görün.  Farklılığımızı fark edeceksiniz. İlginize Teşekkürler

Randevu için 0312 235 2662

AKD Kids Ana Okulları'nda, çocukları kesinlikle öğle uykusuna 1 saatten fazla yatırılmazlar. Bu vakitlerde, çocuklarımızın yeteneklerine göre piyano, dans ve yüzme vb. eğitimler alırlar. Bu sayede ana okulumuz da, 3-4 saatlik çocuklarımızı uyutarak verilen hizmet kolaycılığından kendisini kurtarır. Çocuklarımız akşam evlerine tüm enerjilerini harcayarak döneceği için erken yatarlar.

Günümüzde, Avrupa normlarında eğitim veren ana okulları'nda öğle uykusu tamamen kalkmıştır.

Amerikan Kültür® okul öncesi eğitim kurumları çocuklarına Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından onaylanmış ve bütün Avrupa 'da uygulanmakta olan bir dil eğitim modeli ile hizmet verir. Bu program European Language Portfolio (Avrupa Dil Portfolyosu ya da Avrupa Dil Pasaportu ) olarak adlandırılmaktadır. Çocuklarımız gelecek de hayat boyu eğitimini alacakları bir programın onaylı bir portfolyosundan daha okul öncesi çağda başlayarak yararlanacaklardır.

AKD Kids® Anaokulları ülkemizde Avrupa Dil Portfolyosu kullanan ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumudur.

2, 3, 4, 5 ve 6 yaşındaki çocuğunuz için, okul öncesi eğitim veren Çift anadilli (ingilizce) kreş ve anaokulumuzda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İngilizceyi eğlenerek, oynayarak öğrenen çocuklarımızın güvenliği, hijyeni, beslenmesi ve diğer tüm branşlardaki üst düzey kalitemizle kayıtlarımız devam etmektedir. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı siz değerli ailelere teşekkür ederiz. 

Dünyanın her ülkesinde olduğu gibi ülkemizinde nüfusunun %3'ü üstün yetenekli çocuklardan oluşmaktadır.Oysaki bu üstün yetenekli öğrenciler erken yaşlarda yeteneklerini geliştirecek ve onların kapasitelerini geliştirecek programlara alınmazlar ise özellikle lise çağlarında büyük başarısızlıklar yaşamaya başlayabilirler. Bu nedenle kendisini diğerlerinden farklı gören (Zeki) bir beyin zaman içinde hiç çalışmadan ve tekrar etmeden de başarılı olacağını düşünerek tembelleşir.  Sonuçta üstün yetenekler, hem ebeveynler için hemde çocuklarımız için ciddi bir sorundur. Özel eğitime ihtiyaçları vardır.

- inglizce kreş ingilizce anaokulu okul öncesi ankara kreş ankara anaokulu ümitköy kreş ümitköy anaokulu çift dilli eğitim çayyolu kreş çayyolu anaokulu beysukent kreş incek kreş yaşamkent kreş yaşamkent anaokulu 2015 erken kayıt ankara ingilizce kreş

Aktiviteler

» AKD KİDS ÇAYYOLU-ÜMİTKÖY International Anasınıfı 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı 5 ve 6 yaş International Anasınıfı kayıtlarımız ve 2 - 3 - 4 yaş Bilingual kayıtlarımız devam etmektedir.. Kontenjanımız sınırlıdır. CUMARTESİ GÜNLERİ AÇIĞIZ! Okul tanıtım, Görüşme ve kayıt için Cumartesi Açığız... » Çift Ana Dil Bu eğitim modelinde öğrencinin günde 8-9 saatini beraber geçirdiği öğretmenleri eğitim sırasında ebeveynleri yerine geçtiği için bu öğretmenlerden İngilizce öğretmeni olanı sadece İngilizce konuşarak (ama öğrencisini anlayarak) İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu öğrenciye gözlemletir. » Ülkemizdeki tek doğal mutfağa sahip anaokulu zinciri AKD Kids Anaokullarıdır. Tüm gıdalarımızda, HACCP belgesi sahibi, ülkemizin tanınan markalarının kaliteli gıda marketlerinde satılmakta olan en üst kalite ve doğala en yakın ürünlerini kullanmaktayız. » NEW YEAR PARTY » Eyvah! Çocuğum Üstün Zekalı » Anaokulunda Anadil Gibi İngilizce » PARENT MEETING » GRAND PARENTS DAY » BALLET » ART » Her Sınıfta 2 Öğretmen » ANITKABİR